O nas

Jesteśmy firmą montażową wyspecjalizowaną w zabudowach nowoczesnych elewacji, posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonawstwa fasad wentylowanych z płyt kompozytowych, płyt włókno-cementowych, ceramiki, płyt HPL, blach aluminiowych, szkła hartowanego, drewna. Wykonujemy również wewnętrzne ściany działowe (szkło, aluminium, płyty) oraz nowoczesne okładziny ścienne.

Posiadamy również doświadczenie w montażu wszelkich konstrukcji stalowych, a także ślusarki otworowej , żaluzji zewnętrznych, sunbreakerów, markiz oraz zestawów solarnych.

Głównie działamy na rynku niemieckim i polskim, ale potencjał Firmy pozwala nam na realizację projektów na terenie całej Europy jak i poza nią. Nasza Firma współpracuje z projektantami, geodetami oraz producentami materiałów elewacyjnych. Nie boimy się wyzwań i z powodzeniem podejmujemy się wykonawstwa skomplikowanych projektów, które wieńczymy zadowoleniem klienta i satysfakcją naszego zespołu. Potrafimy samodzielnie rozwiązywać bieżące problemy powstałe przy realizacji bardziej skomplikowanych faz projektów. Nasze zaangażowanie i perfekcja jest zauważane i doceniane przez wszystkich dotychczasowych zleceniodawców.

Sięganie po nowoczesne i oryginalne rozwiązania, pozwoli osiągnąć pożądany efekt tylko w połączeniu z solidnym i starannym wykonawstwem.

Zachęcamy do współpracy wszystkich inwestorów, wykonawców i projektantów, którym zależy na jakości i terminowości powierzonych zadań.